Znajdziesz nas w Google+

Katalog Betterware Luty 2014

Katalog Betterware Luty 2014

 

Katalog Betterware na luty obfituje w mocne promocje. 

Jeżeli pierwszy raz słyszysz o Betterware to spieszę z wyjaśnieniem że firma już 7 lat rozwija się na Polskim rynku. Znana jest od ponad 80 lat na rynku brytyjskim. Aby złożyć zamówienie należy się zarejestrować w internetowym sklepie Betterware. Każdego miesiąca w katalogu znajdziesz nowe promocje i nowe produkty. Oferta obowiązuje wyłącznie w danym miesiącu.

Rejestracja daje Ci prawo do zakupów z 23% rabatem. Warto też polecać w gronie znajomych zakupy w Betterware. Bo za każdego klienta, który zarejestruje się z Twego polecenia i będzie składał zamówienia otrzymasz dodatkowe rabaty.

Jeżeli chcesz się przekonać o dobrej jakości produktów Betterware to szczególnie polecam w aktualnym katalogu:

 • Aktywną pianę Betterware do czyszczenia mikrofalówek i nie tylko kod 58462. Doskonale usuwa lepki i tłusty brud oraz przypalone jedzenie. Skutecznie czyści  także zlewozmywaki, okapy, płyty grzewcze.  Jednym słowem wszystkie tłuste powierzchnie w kuchni. Możesz myć nią myć także blaty, meble , glazurę. Piana pozostawia połysk. Nie powoduje zarysowań. Nie wymaga ponownego zmywania wodą. Pojemność 500 ml. Cena regularna: 14,99 zł, cena promocyjna 7,99 zł.

  Betterware piana do mikrofiali

 • Płyn Betterware do mycia drewna z nanotechnologią kod 62012. Specjalnie opracowana formuła z aktywnymi cząsteczkami srebra szybko usuwa zabrudzenia. Nadaje im połysk oraz przyjemny zapach. Nanocząsteczki pozostawiają aktywną powłokę chroniącą przed zabrudzeniami, bakteriami oraz  grzybami. Pojemność: 1 litr. Cena regularna: 16,99 zł. Cena promocyjna: 9,99 zł.Płyn Betterware do mycia drewna z nanotechnologią

 • Ekologiczną kulę Betterware do prania kod 366178. Ceramiczne granulki wewnątrz kuli wytwarzają jony ujemne, co sprawia, że cząsteczki wody głębiej wnikają we włókna tkaniny i lepiej odrywają drobinki zanieczyszczeń. Jednocześnie w trakcie reakcji granulek z wodą uwalnia się aktywny tlen. Woda z aktywnym tlenem zyskuje właściwości antyseptyczne, nie jest tak podatna na rozwój szkodliwych mikroorganizmów. To dlatego ubrania po praniu są nie tylko czyste, ale także w dużej mierze wolne od bakterii.

  Nie musisz stosować detergentów – idealne rozwiązanie dla alergików i osób ze skórą skłonną do podrażnień. Ceramiczne granulki emitują także promieniowanie podczerwone, dzięki czemu wzrasta temperatura wody i efektywność prania. Kula wystarcza przeciętnie na 1000 cykli prania i zastępuje aż 120 kg proszku! Nie musisz już stosować dodatkowych środków do zmiękczania tkanin. Niepotrzebne będą także wybielacze. Zauważysz też, że ubrania przestały się elektryzować – czyli nie trzeba już kupować płynów przeciw elektryzowaniu się tkanin. Cena regularna: 39,90 zł. Cena promocyjna: 23,90 zł.

  Kula Betterware do prania

 • Kawa naturalna Betterware 100% Arabica o smaku orzechowym kod 366498. Powitaj każdy poranek z uśmiechem. Poczuj rozpieszczającą zmysły kompozycję szlachetnych ziaren kawy Arabica i cudownego, orzechowego aromatu. Niebiańska przyjemność dla koneserów kaw smakowych. Cena regularna: 16,99 zł. Cena promocyjna: 11,89 zł.

  Kawa orzechowa Betterware

Dodatkowo za każde 30 złotych wydane na zakupy z katalogu możesz  zamówić relaksującą poduszkę do kąpieli z 67% rabatem. Nie wiem jak Ty ale ja uwielbiam wylegiwać się w wannie. Więc gadżet bardzo miło mnie zaskoczył.

Poduszka betterware do kąpieli

Jeśli właśnie teraz siedzisz wygodnie to zarejestruj się w Betterware:

 • otrzymasz 23% rabatu na każde zakupy z katalogu,

 • dostaniesz 30 dniową gwarancję satysfakcji na produkty,

 • odbierzesz prezenty dla aktywnych klientów.

  Betterware nastepny krok

Bezpłatna rejestracja

Katalog Betterware to nowa oferta co miesiąc. Sprawdź dostępność produktu w aktualnym katalogu Betterware

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *